Odkurzacz
Einhell TC-VC 1820 S
Einhell TC-VC 1820 S |
|
Jak wybrać robota sprzątającego: do budynku, mieszkania, sprzątania na sucho i na mokroJakiego rodzaju robota sprzątającego wybrać, na jakie funkcje zwrócić uwagę i które modele nadają się do mieszkania lub budynku
Od G1 do U17: klasyfikacja filtrów powietrza według stopnia oczyszczenia powietrzaKlasy filtrów powietrza - od filtrów zgrubnych i dokładnych po filtry HEPA i ULPA
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Einhell 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Einhell.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Einhell TC-VC 1820 S
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Einhell Odkurzacz Wet/Dry Vacuum Cleaner (elect) TC-VC 1820 S | 278 zł |
Einhell TH-VC 1820 S DO-NARZ-EIN-004 | 279 zł |
Odkurzacz Warsztatowy TH-VC 1820 S | 321 zł |
Odkurzacz warsztatowy TC-VC 1820 S Einhell, 1250 W, zbiornik 20 L | 299 zł |
Odkurzacz warsztatowy EINHELL th-vc 1820 s 2342167 | 306 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →