Пилосос
Einhell TC-VC 1820 S
Einhell TC-VC 1820 S |
|
Як вибрати робот-пилосос: для дому, квартири, сухого та вологого прибирання.Який тип робота-пилососа вибрати, на які функції звернути увагу та які моделі підійдуть для квартири чи будинку
Від G1 до U17: Класифікація повітряних фільтрів за ступенем очищення повітряКласи повітряних фільтрів - від грубої і тонкого очищення до HEPA і ULPA-фільтрів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Einhell 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Einhell.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Einhell TC-VC 1820 S
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Einhell Odkurzacz Wet/Dry Vacuum Cleaner (elect) TC-VC 1820 S | 278 zł |
Einhell TH-VC 1820 S DO-NARZ-EIN-004 | 279 zł |
Odkurzacz Warsztatowy TH-VC 1820 S | 321 zł |
Odkurzacz warsztatowy TC-VC 1820 S Einhell, 1250 W, zbiornik 20 L | 299 zł |
Odkurzacz warsztatowy EINHELL th-vc 1820 s 2342167 | 306 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →