Пилосос
Einhell TE-SV 18 Li-Solo
Einhell TE-SV 18 Li-Solo |
|
Як вибрати робот-пилосос: для дому, квартири, сухого та вологого прибирання.Який тип робота-пилососа вибрати, на які функції звернути увагу та які моделі підійдуть для квартири чи будинку
Від G1 до U17: Класифікація повітряних фільтрів за ступенем очищення повітряКласи повітряних фільтрів - від грубої і тонкого очищення до HEPA і ULPA-фільтрів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Einhell 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Einhell.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Einhell TE-SV 18 Li-Solo
Усі ціни 18 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Einhell Te-Sv 18 Li-Solo Power X-Change Odkurzacz Czarny/Czerwony 18 VV 23 | 428 zł |
Einhell Odkurzacz Cordl.Handstick Vacuum Cleaner TE-SV 18 Li-Solo | 445 zł |
Pionowy ręczny Einhell TE-SV 18 Li-Solo DO-EL-ODK-EIN-004 | 493 zł |
EINHELL Odkurzacz pionowy bez aku TE-SV 18 Li-Solo EINHELL | 540 zł |
Odkurzacz pionowy Einhell TE-SV 18 Solo, bezprzewodowy | 659 zł |
ще 13 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →