Einhell TE-VC 18 Li Solo (2347120)
Відео 5Фото 5 |
Einhell TE-VC 18 Li Solo |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Einhell 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Einhell.
Купити Einhell TE-VC 18 Li Solo
Усі ціни 16 →Einhell Akumulatorowy odkurzacz ręczny TE-VC 18 Li-Solo Power X-Change lit | 164 zł |
Einhell R?czny Cordless Vacuum Cleaner TE-VC 18 Li-Solo | 181 zł |
Odkurzacz ręczny EINHELL TE-VC 18 Li solo | 180 zł |
EINHELL Odkurzacz akumulatorowy EINHELL TE-VC 18 Li solo 2347120 (kolor cz | 196 zł |
Портативний прилад виготовлений у фірмових кольорах німецького концерну Einhell — чорному і червоному. Модель відрізняється помірною вагою (850 грам), компактними розмірами і ергономічною рукояткою, яка забезпечує зручний хват. В якості пилозбірника використовується пластиковий контейнер на 540 мл з системою циклон.
Три комплектні насадки
Einhell TE-VC 18 Li Solo по набору аксесуарів в комплектації практично не відрізняється від звичайних пилососів. Щітка з ворсом допоможе очистити тканини, оббивку дивана або крісла, гарантуючи делікатний догляд текстильним матеріалам. Для видалення пилу з важкодоступних місць передбачена щілинна насадка. А комбінована щітка з перемикачем для підлогових і килимових покриттів разом з подовжувальною трубкою на 46 см дає можливість видаляти дрібне сміття з підлоги, не нахиляючись.
Як зазначають власники, модель добре справляється з всмоктуванням крихт їжі і іншого дрібного сміття, стане в нагоді як вдома, так і в майстерні або гаражі.
Представник сімейства Power X-Change
Пилосос є представником акумуляторної серії Power X-Change, тобто підтримує бездротову роботу. Але в комплекті з ним не йде акумулятор і зарядний пристрій. Їх доведеться докуповувати окремо або запозичити у іншої фірмової техніки, наявної в розпорядженні, припустимо дрилі-шурупокрута Einhell TC-CD 18/35 Li.
Залежно від ємності АКБ час автономності пилососа складе від 12 до 40 хвилин.
Оптимальним вибором Einhell TE-VC 18 Li Solo стане для тих, хто вже користується іншими акумуляторними пристроями даного виробника або планує їх придбання.