Wiertarko-wkrętarka Einhell Classic TC-CD 18-2 Li (1x1.5 Ah) (4513846)
Zdjęcia 6 |
Einhell Classic TC-CD 18-2 Li (1x1.5 Ah) akum. 1 szt., bez walizkiakum. 2 szt., walizka |
|
Model TC-CD 18-2 Li (1x1,5 Ah) jest dostarczany z jednym akumulatorem i ładowarką, a model TC-CD 18-2 Li (2x1,5 Ah) jest dostarczany z dwoma akumulatorami i walizką
Uchwyt wiertarski: rodzaje i różniceCharakterystyka różnych rodzajów uchwytów do wiercenia i pracy z elementami złącznymi
Co jest lepsze: wiertarka, śrubokręt czy wiertarka / śrubokręt?Badamy cechy konstrukcyjne i specyfikę użycia takich podobnych, ale wciąż różnych typów elektronarzędzi
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Einhell 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Einhell.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Einhell Classic TC-CD 18-2 Li (1x1.5 Ah)
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Einhell Wiertarko-wkrętarka akumulatorowa TC-CD 18-2 Li litowo-jonowa 18 V | 260 zł |
Wiertarko-wkrętarka Einhell TC-CD 18-2 Li 18 V 1 x akumulator 1.5 Ah | 281 zł |
Wiertarko-wkrętarka EINHELL tc-cd 18-2 li4513846 | 454 zł |
Modyfikacje Einhell Classic TC-CD 18-2 Li (1x1.5 Ah)
Ceny na Einhell Classic TC-CD 18-2 Li (1x1.5 Ah) |
---|---|---|---|---|
Einhell Classic TC-CD 18-2 Li (1x1.5 Ah) | od 260 zł | 4 oferty | ||
Einhell Classic TC-CD 18-2 Li (2x1.5 Ah) | od 323 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →