Lampa stołowa EGLO Trondio 93047
Zdjęcia 3 |
EGLO Trondio 93047 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog EGLO 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele EGLO.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup EGLO Trondio 93047
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
EGLO TRONDIO oprawa sto?owa, bia?y | 91 zł |
Lampa stołowa EGLO Trondio 93046, E14, biała | 158 zł |
Eglo TRONDIO 93046 lampa stołowa 1x40W/E14 | 95 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →