Zasilacz awaryjny (UPS) Eaton 5S 700I 700 VA (9207-53083)
Zdjęcia 4 |
Eaton 5S 700I 700 VA |
|
Jak wybrać akumulator do UPSJakie są technologie akumulatorów do UPS, jak obliczyć ich wymaganą pojemność i prawidłowo uwzględnić prąd ładowania?
Jak obliczyć żywotność baterii sprzętu domowego i komputerowegoJak długo wytrzyma komputer warunkowy lub lodówka z zasilacza UPS podczas przerw w dostawie prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Eaton 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Eaton.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Eaton 5S 700I 700 VA
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Eaton 5S700IBS | 1 600 zł |
Eaton 5S700I 5S UPS 700 VA 420 W Input: C14 Outputs: (3) C13 (3) C13 surge | 671 zł |
Eaton 5S 700i 0,7 kVA 420 W 6 x gniazdo sieciowe 5S700I | 737 zł |
Eaton, Zasilacz Ups, 5s700i, 700 Va, Czarny | 741 zł |
Eaton UPS 5S 700i ...nie z tej ziemi - OFERTY z KOSMOSU | 783 zł |
pokaż 5 ofert
PodobnePorównaj w tabeli →