Opona letnia Dunlop SP Sport Maxx GT 245/40 R19 98Y
Wideo 1Zdjęcia 8 |
Wybierz rozmiar opony
Dunlop SP Sport Maxx GT 245/40 R19 98Y |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Dunlop 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Dunlop.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Dunlop SP Sport Maxx GT 245/40 R19 98Y
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Dunlop SP Sport Maxx GT (245/40 R19 98Y) 523910 | 797 zł |
Dunlop SP Sport Maxx GT ( 245/40 ZR19 (98Y) XL RO1 ) 523910 | 868 zł |
Dunlop SP Sport Maxx GT ( 245/40 ZR19 (98Y) XL RO1 ) | 877 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →