Opona letnia Dunlop SP Sport Maxx 050 235/45 R18 94Y
Wideo 6Zdjęcia 10 |
Zamknij
Menu
Wybierz rozmiar opony
Dunlop SP Sport Maxx 050 235/45 R18 94Y |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Dunlop 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Dunlop.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Dunlop SP Sport Maxx 050 235/45 R18 94Y
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Dunlop SP Sport Maxx 050 (235/45 R18 94Y) 528690 | 597 zł |
Dunlop SP Sport Maxx 050 ( 235/45 R18 94Y ) 528690Maksymalna przyczepność, pewność prowadzenia i przyjemność z jazdy. Opona do usportowionych samochodów. Doskonałe osiągi na... więcejsuchych i mokrych powierzchniach Znakomite hamowanie i przyspieszanie Wysoka odporność na zjawisko aquaplaningu Stabilność i komfort jazdy Doskonałe osiągi na suchych i mokrych powierzchniach Za wyjątkowym zachowaniem opony SP Sport Maxx na drodze stoi technologia Dunlop Touch Technology. Nacisk rozkłada się równomiernie na całą powierzchnię opony mającą kontakt z podłożem. Przejście od jazdy na wprost do skrętu odbywa się bardzo płynnie, dając kierowcy więcej czasu na wyczucie drogi i zareagowanie w razie potrzeby. Znakomite hamowanie i przyspieszanie Gumowa mieszanka sprawdzona na torach wyścigowych zapewnia lepszą przyczepność na suchych i mokrych nawierzchniach. Samochód lepiej reaguje na ruchy kierownicy, a droga hamowania się skraca. Mieszanka jest również bardzo trwała, co zwiększa żywotność opony.Wysoka odporność na zjawisko aquaplaningu Opona SP Sports Maxx bardzo dobrze zachowuje się w deszczu. Specjalne strefy bieżnika błyskawicznie odprowadzają wodę spod kół, zmniejszając niebezpieczeńst Oponytanio.plZłóż skargę | 1 063 zł |
Dunlop SP Sport Maxx 050 ( 235/45 R18 94Y )Maksymalna przyczepność, pewność prowadzenia i przyjemność z jazdy. Opona do usportowionych samochodów. Doskonałe osiągi na... więcejsuchych i mokrych powierzchniach Znakomite hamowanie i przyspieszanie Wysoka odporność na zjawisko aquaplaningu Stabilność i komfort jazdy Doskonałe osiągi na suchych i mokrych powierzchniach Za wyjątkowym zachowaniem opony SP Sport Maxx na drodze stoi technologia Dunlop Touch Technology. Nacisk rozkłada się równomiernie na całą powierzchnię opony mającą kontakt z podłożem. Przejście od jazdy na wprost do skrętu odbywa się bardzo płynnie, dając kierowcy więcej czasu na wyczucie drogi i zareagowanie w razie potrzeby. Znakomite hamowanie i przyspieszanie Gumowa mieszanka sprawdzona na torach wyścigowych zapewnia lepszą przyczepność na suchych i mokrych nawierzchniach. Samochód lepiej reaguje na ruchy kierownicy, a droga hamowania się skraca. Mieszanka jest również bardzo trwała, co zwiększa żywotność opony.Wysoka odporność na zjawisko aquaplaningu Opona SP Sports Maxx bardzo dobrze zachowuje się w deszczu. Specjalne strefy bieżnika błyskawicznie odprowadzają wodę spod kół, zmniejszając niebezpieczeńst Tirendo.plZłóż skargę | 1 081 zł |
Dunlop SP Sport Maxx 050 ( 235/45 R18 94Y ) 536036Maksymalna przyczepność, pewność prowadzenia i przyjemność z jazdy. Opona do usportowionych samochodów. Doskonałe osiągi na... więcejsuchych i mokrych powierzchniach Znakomite hamowanie i przyspieszanie Wysoka odporność na zjawisko aquaplaningu Stabilność i komfort jazdy Doskonałe osiągi na suchych i mokrych powierzchniach Za wyjątkowym zachowaniem opony SP Sport Maxx na drodze stoi technologia Dunlop Touch Technology. Nacisk rozkłada się równomiernie na całą powierzchnię opony mającą kontakt z podłożem. Przejście od jazdy na wprost do skrętu odbywa się bardzo płynnie, dając kierowcy więcej czasu na wyczucie drogi i zareagowanie w razie potrzeby. Znakomite hamowanie i przyspieszanie Gumowa mieszanka sprawdzona na torach wyścigowych zapewnia lepszą przyczepność na suchych i mokrych nawierzchniach. Samochód lepiej reaguje na ruchy kierownicy, a droga hamowania się skraca. Mieszanka jest również bardzo trwała, co zwiększa żywotność opony.Wysoka odporność na zjawisko aquaplaningu Opona SP Sports Maxx bardzo dobrze zachowuje się w deszczu. Specjalne strefy bieżnika błyskawicznie odprowadzają wodę spod kół, zmniejszając niebezpieczeńst Oponytanio.plZłóż skargę | 1 052 zł |
Dunlop SP Sport Maxx 050 (235/45 R18 94Y) 536036 | 805 zł |
Wideo recenzje
輪胎行老謝 VLOG ORO W420 / 登祿普 SP SPORT MAXX 050+
17 maja 20197 423 przegląd
TOYOTA CHR TYRES CHANGE | DUNLOP SP SPORT MAXX 050 225/50R18 #shorts #toyotachr #dunlop
20 lipca 2023707 przegląd
Tyre Comparison - Dunlop Compare Sport Maxx 060+ vs 050
18 stycznia 20237 347 przegląd
New tires solved my Nissan 350Z problems. New Dunlop Sport Maxx 050+ ! I never knew this!!
3 stycznia 20204 651 przegląd
RE-CARVE OLD DUNLOP SP SPORT MAXX 050 THREAD
30 marca 20233 698 przegląd
SP Sport MAXX 050+
17 czerwca 201622 108 przegląd
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 999 zł
samochody osobowe / SUV-y, letnie, D, przyczepność na mokrej nawierzchni -- klasa A, poziom hałasu 71 dB
od 685 zł
samochody osobowe / SUV-y, letnie, C, przyczepność na mokrej nawierzchni -- klasa A, poziom hałasu 71 dB, TOP-3 v testah
od 689 zł
samochody osobowe / SUV-y, letnie, omologaciya Porsche
od 768 zł
samochody osobowe / SUV-y, letnie, D, przyczepność na mokrej nawierzchni -- klasa A, poziom hałasu 72 dB
od 852 zł
samochody osobowe / SUV-y, letnie, B, przyczepność na mokrej nawierzchni -- klasa B, poziom hałasu 71 dB
od 713 zł
samochody osobowe / SUV-y, letnie, A, przyczepność na mokrej nawierzchni -- klasa B, poziom hałasu 70 dB
od 776 zł
samochody osobowe / SUV-y, letnie, E, przyczepność na mokrej nawierzchni -- klasa B, poziom hałasu 72 dB
od 714 zł
samochody osobowe / SUV-y, letnie, D, przyczepność na mokrej nawierzchni -- klasa A, poziom hałasu 71 dB
od 684 zł
samochody osobowe / SUV-y, letnie, C, przyczepność na mokrej nawierzchni -- klasa A, poziom hałasu 71 dB
od 763 zł
samochody osobowe / SUV-y, letnie, Seal, B, przyczepność na mokrej nawierzchni -- klasa A, poziom hałasu 71 dB
od 764 zł
samochody osobowe / SUV-y, letnie, C, przyczepność na mokrej nawierzchni -- klasa A, poziom hałasu 71 dB
od 809 zł
samochody osobowe / SUV-y, letnie, RunFlat, C, przyczepność na mokrej nawierzchni -- klasa A, poziom hałasu 72 dB