Opona zimowa Dunlop Grandtrek WT M3 265/55 R19 109H
Zdjęcia 4 |
Wybierz rozmiar opony
Dunlop Grandtrek WT M3 265/55 R19 109H 265/55 R19 109 H 265/55 R19 109 H Mercedes-Benz |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Dunlop 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Dunlop.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Dunlop Grandtrek WT M3 265/55 R19 109H
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Dunlop Grandtrek WT M3 (265/55 R19 109H) 561811 | 1 804 zł |
Dunlop Grandtrek WT M3 ( 265/55 R19 109H, MO ) | 1 852 zł |
Dunlop Grandtrek WT M3 ( 265/55 R19 109H, MO ) 561811 | 1 988 zł |
Z informacji prasowej:
Najwyższej klasy opona zimowa do samochodów terenowych z indeksami prędkości T i H. Kierunkowy wzór bieżnika ze zoptymalizowaną geometrią lameli zapewniający wydajniejszą przyczepność i pokonywanie zakrętów, jazdę z dużą prędkością i hamowanie. Nowa mieszanka gumowa z silikonem utrzymująca elastyczność bieżnika pozwala na stosowanie go w niskich temperaturach oraz poprawia przyczepność na mokrych, zaśnieżonych drogach, a także na lodzie. Dzięki ulepszonej geometrii rowków radzi sobie z aquaplaningiem.
Modyfikacje Dunlop Grandtrek WT M3 265/55 R19 109H
Ceny na Dunlop Grandtrek WT M3 265/55 R19 109H |
---|---|---|---|---|
Dunlop Grandtrek WT M3 265/55 R19 109H | od 1 804 zł | 3 oferty | ||
Dunlop Grandtrek WT M3 265/55 R19 109H Mercedes-Benz | od 899 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →