Smartfon Doogee S41 Pro 32 GB
Wideo 1Zdjęcia 9 |
Doogee S41 Pro 32 GB
32 GB64 GB
Wyświetlacz:5.5 ", 1440х720 (18:9), 293 ppi, 60 Hz
Pamięć:32 GB, + karta pamięci, RAM 4 GB
Procesor:Helio A22
Aparat:3 moduły, 13 MP
Akumulator:6300 mAh
Funkcja rozszerzenia pamięci RAM do 7 GB. Konfigurowalny przycisk boczny.
Różni się od zwykłej wersji ulepszonymi aparatami, dużą ilością pamięci RAM i pamięci wewnętrznej oraz obecnością NFC.
Dlaczego smartfony działają coraz wolniej i jaka ilość pamięci RAM jest obecnie uważana za optymalną?Zastanawiamy nad przyczynami spowolnienia działania i optymalną ilością pamięci RAM we współczesnych smartfonach
Jak prawidłowo naładować smartfon, aby bateria działała dłużej?Proste zasady pomagające wydłużyć żywotność baterii w smartfonie
Wszystkie dane techniczne
Kup Doogee S41 Pro 32 GB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Smartfon DOOGEE S41 Pro 4/32GB 5.5" PomarańczowySmartfony Doogee. Model S41 Pro został zaprojektowany z myślą o kombinacji inteligentnego wyglądu, ogromnej wydajności i przeznaczony do tego, by dostarczać najwyższej klasy doznań. Electro.plZłóż skargę | 649 zł |
Smartfon DOOGEE S41 Pro 4/32GB 5.5" PomarańczowySmartfony Doogee. Model S41 Pro został zaprojektowany z myślą o kombinacji inteligentnego wyglądu, ogromnej wydajności i przeznaczony do tego, by dostarczać najwyższej klasy doznań.... Avans.plZłóż skargę | 649 zł |
Smartfon DOOGEE S41 Pro 4/32GB 5.5" PomarańczowySmartfony Doogee. Model S41 Pro został zaprojektowany z myślą o kombinacji inteligentnego wyglądu, ogromnej wydajności i przeznaczony do tego, by dostarczać najwyższej klasy doznań.... Mediaexpert.plZłóż skargę | 649 zł |
Seria Doogee Titans, S (wytrzymałe)Porównaj w tabeli →
od 1 191 zł
dla wojskowych, 6.58 ", 401 ppi, 120 Hz, Android 12.0, 256 GB, RAM 12 GB, Helio G99, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, + 16 MP, nagrywanie 4K, kamera noktowizyjna, Wi-Fi 6, NFC, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 22000 mAh, 400 g
od 991 zł
dla wojskowych, 6.58 ", 401 ppi, 120 Hz, Android 12.0, 256 GB, RAM 12 GB, Helio G99, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, + 16 MP, kamera noktowizyjna, Wi-Fi 6, NFC, stereo, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 10800 mAh
od 1 099 zł
dla wojskowych, 6.58 ", 401 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 12 GB, Helio G99, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 16 MP, kamera noktowizyjna, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 10800 mAh, 390 g
od 645 zł
dla wojskowych, 5.5 ", 293 ppi, 60 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 6 GB, Unisoc Tiger T606, aparat: 3 moduły, 13 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, ładowanie: 6300 mAh, 262 g
od 1 670 zł
dla wojskowych, 6.3 ", 409 ppi, 60 Hz, Android 12.0, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G96, aparat: 3 moduły, 48 Mpx, nagrywanie 4K, kamera termowizyjna, kamera noktowizyjna, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 6000 mAh, 320 g
od 694 zł
dla wojskowych, 5.5 ", 293 ppi, 60 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 4 GB, Unisoc Tiger T606, aparat: 3 moduły, 13 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, ładowanie: 6300 mAh, 262 g
od 1 516 zł
dla wojskowych, 6.3 ", 409 ppi, 60 Hz, Android 12.0, 256 GB, RAM 8 GB, Helio P90, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, + 8 MP, kamera noktowizyjna, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP68, wstrząsoodporny, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 12000 mAh, 400 g
od 965 zł
dla wojskowych, 6.3 ", 409 ppi, 60 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 8 GB, Helio G96, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, + 16 MP, kamera noktowizyjna, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 6000 mAh
od 1 452 zł
dla wojskowych, 6.22 ", 270 ppi, 60 Hz, Android 12.0, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G95, aparat: 4 moduły, 48 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, kamera noktowizyjna, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 6350 mAh, 560 g
od 772 zł
dla wojskowych, 6.3 ", 409 ppi, 60 Hz, Android 12.0, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G96, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, + 8 MP, kamera noktowizyjna, NFC, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 6000 mAh, 320 g
od 781 zł
dla wojskowych, 6 ", 268 ppi, 60 Hz, Android 12.0, 64 GB, RAM 6 GB, Helio G35, aparat: 2 moduły, 20 Mpx, kamera noktowizyjna, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP68, wstrząsoodporny, ładowanie: 5180 mAh, 226 g
od 750 zł
dla wojskowych, 5.5 ", 293 ppi, 60 Hz, Android 12.0, 64 GB, RAM 4 GB, Helio A22, aparat: 3 moduły, 13 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, ładowanie: 6300 mAh
od 1 055 zł
dla wojskowych, 6.3 ", 409 ppi, 60 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 8 GB, Helio P90, aparat: 3 moduły, 48 Mpx, + 8 MP, kamera noktowizyjna, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP68, wstrząsoodporny, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 12000 mAh, 400 g
od 1 650 zł
dla wojskowych, 6.39 ", 269 ppi, 60 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 8 GB, Helio G95, aparat: 4 moduły, 48 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP68, wstrząsoodporny, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 8500 mAh
od 850 zł
dla wojskowych, 5.71 ", 295 ppi, 60 Hz, Android 10.0, 64 GB, RAM 4 GB, Helio A25, aparat: 4 moduły, 16 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 10050 mAh, 340 g
od 2 300 zł
dla wojskowych, 6.18 ", 403 ppi, 60 Hz, Android 8.1, 128 GB, RAM 6 GB, MediaTek MT6771 Helio P60, aparat: 2 moduły, 16 Mpx, NFC, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, 5050 mAh, 300 g
od 1 140 zł
dla wojskowych, 6.1 ", 282 ppi, 60 Hz, Android 10.0, 128 GB, RAM 6 GB, Helio P60, aparat: 4 moduły, 16 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, ładowanie: fast charge, 8500 mAh, 323 g
od 550 zł
kompaktowy, 5 ", 294 ppi, 60 Hz, Android 10.0, 16 GB, RAM 2 GB, MediaTek MT6737V/WA, aparat: 3 moduły, 13 Mpx, Wi-Fi 5, ochrona IP68, wstrząsoodporny, ładowanie: 4350 mAh, 189 g
od 490 zł
dla wojskowych, kompaktowy, 5.45 ", 295 ppi, 60 Hz, Android 10.0, 64 GB, RAM 4 GB, Helio A25, aparat: 2 moduły, 13 Mpx, NFC, przycisk SOS, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, ładowanie: 4650 mAh, 238 g
od 1 100 zł
dla wojskowych, 5.71 ", 295 ppi, 60 Hz, Android 10.0, 128 GB, RAM 4 GB, Helio P22, aparat: 4 moduły, 16 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, ładowanie: fast charge, 10050 mAh, 340 g
Wideo recenzje
Modyfikacje Doogee S41 Pro
Ceny na Doogee S41 Pro |
---|---|---|---|---|
Doogee S41 Pro 32 GB | od 649 zł | 3 oferty | ||
Doogee S41 Pro 64 GB | od 750 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 750 zł
dla wojskowych, 5.5 ", 293 ppi, 60 Hz, Android 12.0, 64 GB, RAM 4 GB, Helio A22, aparat: 3 moduły, 13 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, ładowanie: 6300 mAh
od 699 zł
dla wojskowych, 5.7 ", 282 ppi, 60 Hz, Android 10.0, 64 GB, RAM 4 GB, Helio P22, aparat: 3 moduły, 13 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP68, wstrząsoodporny, ładowanie: 5580 mAh, 261 g
od 599 zł
dla wojskowych, 5.5 ", 293 ppi, 60 Hz, Android 9.0, 32 GB, RAM 4 GB, Helio A22, aparat: 3 moduły, 13 Mpx, ochrona IP68, wstrząsoodporny, brak 3,5 mm, ładowanie: 8000 mAh
od 534 zł
dla wojskowych, 5.7 ", 282 ppi, 60 Hz, Android 10.0, 64 GB, RAM 4 GB, Helio A25, aparat: 3 moduły, 13 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, ładowanie: 5080 mAh, 256 g
od 599 zł
dla wojskowych, kompaktowy, 5.45 ", 295 ppi, 60 Hz, Android, czysty Android, 32 GB, RAM 4 GB, Helio P22, aparat: 2 moduły, 13 Mpx, Wi-Fi 5, ochrona IP68, wstrząsoodporny, ładowanie: 5180 mAh, 256 g
od 700 zł
dla wojskowych, 5.5 ", 293 ppi, 60 Hz, Android 10.0, 64 GB, RAM 4 GB, Helio A25, aparat: 2 moduły, 13 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, ładowanie: 5000 mAh, 235 g
od 700 zł
dla wojskowych, 5.5 ", 293 ppi, 60 Hz, Android 9.0, 32 GB, RAM 3 GB, MediaTek MT6763, aparat: 2 moduły, 13 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, ładowanie: 5000 mAh, 235 g
od 398 zł
dla wojskowych, 5.5 ", 293 ppi, 60 Hz, Android 11.0, 64 GB, RAM 4 GB, Helio P22, aparat: 2 moduły, 13 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, brak 3,5 mm, ładowanie: 4000 mAh, 237 g
od 749 zł
dla wojskowych, 5.7 ", 282 ppi, 60 Hz, Android 10.0, 32 GB, RAM 3 GB, Helio P22, aparat: 4 moduły, 13 Mpx, NFC, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, ładowanie: 4380 mAh, 230 g
od 4 093 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 14, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Exynos 2400, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4900 mAh, 196 g, brak ładowarki
od 3 519 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Hz, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 3, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 50 Mpx, + 50 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4610 mAh, 188 g
od 2 378 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, Hi-Res, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 3900 mAh, 167 g, brak ładowarki