Smartfon Doogee N50 128 GB / 8 GB
Wideo 3Zdjęcia 14 |
Doogee N50 128 GB / 8 GB
Wyświetlacz:6.52 ", 1600х720 (20:9), 269 ppi, 60 Hz
Pamięć:128 GB, + karta pamięci, RAM 8 GB
Procesor:Unisoc Tiger T606
Aparat:2 moduły, 50 MP, makro
Akumulator:4200 mAh
Waga:187 g
Funkcja rozszerzenia pamięci RAM o 7 GB.
Wersja Pro posiada podwójną pamięć wewnętrzną.
Dlaczego smartfony działają coraz wolniej i jaka ilość pamięci RAM jest obecnie uważana za optymalną?Zastanawiamy nad przyczynami spowolnienia działania i optymalną ilością pamięci RAM we współczesnych smartfonach
Jak prawidłowo naładować smartfon, aby bateria działała dłużej?Proste zasady pomagające wydłużyć żywotność baterii w smartfonie
Wszystkie dane techniczne
Kup Doogee N50 128 GB / 8 GB
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Doogee N50 8GB/128GB Różowy - Telefon komórkowy Marka 67183 | 775 zł |
Doogee N50 8GB/128GB Niebieski - Telefon komórkowy Marka 67182 | 777 zł |
DOOGEE N50 2023 Telefon komórkowy 15 GB 128 GB / 1TB aparat 50MP 8MP Andro | 618 zł |
DOOGEE N50 Android 13 Smartfon 15GB RAM 128GB ROM 1TB TF Telefon komórkowy | 572 zł |
DOOGEE Telefon komórkowy N50 Android Smartphone 13 Smart PA K9 Wzmacniacz6 | 572 zł |
Doogee N50 8GB/128GB Czarny - Telefon komórkowy Marka 67181 | 524 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →