Stabilizator obrazu DJI Osmo Pocket 2 Creator Combo
Wideo 12Zdjęcia 26 |
DJI Osmo Pocket 2 Creator Combo Creator Combopodstawowa konfiguracja |
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog DJI 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele DJI.
Kup DJI Osmo Pocket 2 Creator Combo
Wszystkie ceny 10 →DJI Osmo Pocket 2 Creator Combo KMW-DJI-072 | 1 949 zł |
Kamera sportowa DJI Pocket 2 Creator Combo (Osmo Pocket 2) | 1 950 zł |
DJI Pocket 2 Creator Combo Osmo Pocket 2 Creator Combo | 1 947 zł |
Kamera sportowa DJI Pocket 2 Creator Combo (Osmo Pocket 2) CP.OS.00000121. | 1 950 zł |
Ręczne gimbale DJI są równie popularne jak drony tej marki. Udaną hybrydą steadicamu i kamery do vlogowania okazał się model Pocket 2.
Głowica obrotowa
Konstrukcyjnie urządzenie składa się z uchwytu i obrotowej „głowicy”, na której zamocowana jest kamera. Opiera się na przetworniku obrazu o fizycznym rozmiarze 1/1,7 cala i rozdzielczości 64 MP. Nagrywanie wideo w aparacie jest możliwe w formacie 4K przy 60 kl./s przy kącie widzenia około 93°. Aby było to bardziej realistyczne, DJI Pocket 2 nauczył się nagrywać wideo HDR w rozdzielczości 2560x1440 pikseli lub 1920x1080 pikseli z szybkością klatek do 30 kl./s.
Vlogowe „żetony”
Kamera gimbala jest stabilizowana w trzech osiach. Przydatną funkcją dla vlogerów będzie system śledzenia ActiveTrack 3.0, który pozwala utrzymać w kadrze wybraną osobę lub obiekt(ustawiany podwójnym stuknięciem w ekran). Model posiada 8-krotny zoom, możliwość kręcenia filmów w zwolnionym tempie (przy tym 8 razy wolniej niż zwykły rytm ruchów), jest autofokus Hybrid AF 2.0. Kierunek przepływu nagrywanego dźwięku jest dostosowywany w zależności od tego, w którą stronę skierowana jest soczewka. Jednocześnie DJI Pocket 2 jest przystosowany do wykonywania zdjęć poklatkowych i okrągłych panoram.
Rozszerzony kompletny zestaw
Potencjał urządzenia ujawnia się w galaktyce dołączonych akcesoriów w rozszerzonym zestawie Creator Combo. Zakłada to obecność „po wyjęciu z pudełka” zewnętrznego mikrofonu z futrzaną osłoną przeciwwietrzną, uniwersalnym uchwytem, zdejmowanym statywem i mocowaniem obiektywu szerokokątnego. I to oprócz etui i mini-joysticka, które wchodzą w skład podstawowej konfiguracji modelu.
- ISO: Zdjęcie - od 100 do 3200 (64 Mpx), od 100 do 6400 (16 Mpx), Wideo - od 100 do 6400
- Czas otwarcia migawki: od 1/8000 s do 8 s
- Mocowanie soczewek i filtrów ND
- DJI Pocket 2 Basic - zdejmowany pad, mocowanie do statywu, pasek, etui, adaptery do smartfonów (Lightning lub USB C), kabel ładujący USB C
- DJI Pocket 2 Creator Combo - wyposażenie podstawowe (zamiast kabla do ładowania rozdzielacz USB USB A - USB C) + mikrofon bezprzewodowy, ochrona przeciwwiatrowa mikrofonu, uniwersalny uchwyt Do-It-All (wbudowane WiFi, Bluetooth, głośnik), obiektyw szerokokątny, statyw
Modyfikacje DJI Osmo Pocket 2 Creator Combo
Ceny na DJI Osmo Pocket 2 Creator Combo |
---|---|---|---|---|
DJI Osmo Pocket 2 Creator Combo | od 1 947 zł | 11 oferty | ||
DJI Osmo Pocket 2 | od 1 299 zł | 13 oferty |