Piła tarczowa DeWALT DWE550
Zdjęcia 9 |
DeWALT DWE550 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog DeWALT 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele DeWALT.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup DeWALT DWE550
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pilarka Tarczowa 1200 W Tarcza 165mm DWE550 DeWalt DWE550-QS | 667 zł |
Dewalt Dewalt Pilarka tarczowa 1200w 165mm dwe550 | 689 zł |
Dewalt Dwe550-qs 1200w Ø 165 Mm Circular Saw Posrebrzany 84552 | 776 zł |
Piła tarczowa DEWALT DWE550, 165 mm | 658 zł |
PodobnePorównaj w tabeli →