Dysk twardy Dell SATA 345-BEFW 960 GB 345-BEFW
Wideo 13 |
Dell 345-BEFW |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Dell SATA 345-BEFW 960 GB 345-BEFW
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Dell 960 GB SSD SATA Odczyt Intensywny 6 Gb/s 7352838 | 1 771 zł |
960GB SSD SATA Read Intensive 6Gbps 512e 2.5in Hot-Plug CUS 345-BEFW | 2 190 zł |
Dell 345-befw 960gb Ssd Posrebrzany | 1 612 zł |
Dysk SSD DELL 345-BEFW (2.5″ /960 GB /SATA ) | 2 242 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Dell SATA 345-BEFW
Ceny na Dell SATA 345-BEFW |
---|---|---|---|---|
Dell SATA 345-BEBH 480 GB | od 605 zł | 17 oferty | ||
Dell SATA 345-BDZZ 480 GB 345-BDZZ | od 782 zł | 5 oferty | ||
Dell SATA 400-AXRJ 480 GB AXRJ | od 1 554 zł | 2 oferty | ||
Dell SATA 345-BEGN 960 GB | od 1 538 zł | 7 oferty | ||
Dell SATA 345-BEFW 960 GB 345-BEFW | od 1 612 zł | 6 oferty | ||
Dell SATA 400-18614 1 TB | od 999 zł | 1 oferta | ||
Dell SATA 400-ATJJ 1 TB ATJJ | od 699 zł | 3 oferty | ||
Dell SATA 400-26296 3 TB | od 1 416 zł | 1 oferta | ||
Dell SATA 400-AHID 8 TB | od 1 873 zł | 9 oferty |
Polecamy