Chłodzenie wodne Deepcool LT720 White (R-LT720-WHAMNF-G-1)
Wideo 13Zdjęcia 6 |
Deepcool LT720 White
Rodzaj:chłodzenie wodne
Przeznaczenie:do procesora
Socket Intel:1150, 1155/1156, 2011/2011 v3, 2066, 1151/1151 v2, 1200, 1700
Socket AMD:AM4, AM5, TR4
Wentylator:⌀ 120 mm, grubość 25 mm
Obroty:do 2250 obr./min
Chłodzenie powietrzne czy wodne – co jest lepsze?Który rodzaj chłodzenia wybrać w zależności od przeznaczenia komputera
Jak wybrać chłodzenie procesoraSzczegóły w wyborze chłodzenia procesora, które gwarantują bezpieczeństwo, trwałość i cichą pracę komputera
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne LT720 White
|
Chłodzenie powietrzne czy wodne – co jest lepsze?Który rodzaj chłodzenia wybrać w zależności od przeznaczenia komputera
Jak wybrać chłodzenie procesoraSzczegóły w wyborze chłodzenia procesora, które gwarantują bezpieczeństwo, trwałość i cichą pracę komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Deepcool 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Deepcool.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Deepcool LT720 White
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
DeepCool LT720 - White - Ch?odzenie wodne procesora - Max 33 dBA | 568 zł |
Chłodzenie wodne Deepcool LT720 WH (R-LT720-WHAMNF-G-1) | 524 zł |
Deepcool LT720 White, Intel, AMD, CPU Liquid Cooler ...nie z tej ziemi - O | 755 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! DeepCool LT720 WH 360mm, water cooling (Kolor: BIAŁY) | 645 zł |
Deepcool Lt720 Liquid Cooling Przezroczysty R-LT720-WHAMNF-G-1 | 678 zł |
Deepcool LT720 WH | 692 zł |
Deepcool LT720 White, Intel, AMD, chłodzenie cieczą procesora | 571 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Deepcool LT720 White
Ceny na Deepcool LT720 White |
---|---|---|---|---|
Deepcool LT520 White | od 465 zł | 2 oferty | ||
Deepcool LT520 | od 419 zł | 6 oferty | ||
Deepcool LT720 White | od 524 zł | 7 oferty | ||
Deepcool LT720 | od 502 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →