Zestaw natryskowy Deante Dill NCD 051K
Deante Dill NCD 051K |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Deante 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Deante.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Deante Dill NCD 051K
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
DEANTE Zestaw prysznicowy przesuwny Deante Dill chrom połysk NCD051K | 152 zł |
Deante Dill zestaw natryskowy | 128 zł |
Deante Dill zestaw prysznicowy ścienny chrom NCD051K | 128 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości zestawu prysznicowego Deante Dill NCD 051K:
- Prysznic ręczny regulowany według wysokości za pomocą elementu przesuwnego
PolecamyPorównaj w tabeli →