Bateria wodociągowa Deante Corio BFCE 040C
Deante Corio BFCE 040C |
|
Bateria posiada dwustopniowy wkład Eco-click, który pozwala zmniejszyć zużycie wody nawet o 50% (dźwignia podnosi się do 2 pozycji). Tworzy hałas nie większy niż 20 decybeli.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Deante 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Deante.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Deante Corio BFCE 040C
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
DEANTE Bateria prysznicowa natynkowa Deante Corio chrom połysk BFCE040C | 339 zł |
Deante Corio bateria prysznicowa z ECO głowicą i dźwignią Clinic | 379 zł |
Bateria natryskowa Deante CORIO CLINIC BFCE040C | 379 zł |
DEANTE BFCE040C Bateria prysznicowa z dźwignią Clinic - ECO-głowica | 321 zł |
Deante Bateria Prysznicowa Z Dźwignią Clinic - Eco-Głowica BFCE040C | 322 zł |
DEANTE Corio Bateria prysznicowa z dźwignią Clinic - ECO-głowica BFCE040C* | 322 zł |
Deante Corio Bateria prysznicowa ścienna medyczna BFCE040C - odbiór osobis | 322 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →