Bateria wodociągowa Deante Chaber BGC 026M
Deante Chaber BGC 026M |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Deante 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Deante.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Deante Chaber BGC 026M
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
DEANTE Bateria umywalkowa Deante Chaber chrom połysk BGC026M | 169 zł |
Deante Chaber bateria umywalkowa z ruchomą wylewką | 199 zł |
Bateria umywalkowa z ruchomą wylewką Deante CHABER BGC 026M | 169 zł |
Bateria DEANTE BGC026M CHABER CHROM UMYWALKOWA STOJĄCA Z OBROTOWĄ WYLEWKĄ | 169 zł |
Bateria DEANTE BGC026M CHABER CHROM UMYWALKOWA STOJĄCA Z OBROTOWĄ WYLEWKĄ | 169 zł |
pokaż 4 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →