Змішувач Deante Chaber BGC 062M
Deante Chaber BGC 062M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Deante 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Deante.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Deante Chaber BGC 062M
Усі ціни 14 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Komfort Bateria Zlewozmywakowa chaber Deante bgc062m | 239 zł |
Bateria DEANTE Chaber BGC 062M | 168 zł |
Bateria Deante Chaber zlewozmywakowa stojąca z wylewką U | 199 zł |
Deante Chaber BGC 062M Chrom Mosiądz | 209 zł |
ще 9 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →