Kołowrotek Daiwa Crossfire LT 3000-C (10185-300)
Daiwa Crossfire LT 3000-C |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Daiwa 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Daiwa.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Daiwa Crossfire LT 3000-C
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Daiwa Crossfire Lt 2020 Spinning Reel Szary 3000 C XH CF20LT3000CXH | 131 zł |
Kołowrotki Daiwa Crossfire LT 3000 | 193 zł |
Kołowrotki Daiwa Crossfire LT 3000 | 183 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →