Kołowrotek Daiwa Crossfire LT 2000
Daiwa Crossfire LT 2000 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Daiwa 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Daiwa.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Daiwa Crossfire LT 2000
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Daiwa 20 Crossfire LT 2000 4BS A | 186 zł |
Kołowrotki Daiwa Crossfire LT 2000 | 183 zł |
Kołowrotki Daiwa Crossfire LT 2000 | 173 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →