Kołowrotek Daiwa Crossfire LT 4000-C (CFLT4000-C)
Daiwa Crossfire LT 4000-C |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Daiwa 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Daiwa.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Daiwa Crossfire LT 4000-C
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Daiwa Crossfire Lt 2020 Spinning Reel Szary 4000 C XH CF20LT4000CXH | 177 zł |
Kołowrotki Daiwa Crossfire LT 4000 | 235 zł |
Kołowrotki Daiwa Crossfire LT 4000 | 223 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →