Kołowrotek Daiwa Crossfire LT 2500 (CFLT2500)
Daiwa Crossfire LT 2500 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Daiwa 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Daiwa.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Daiwa Crossfire LT 2500
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Daiwa 20 Crossfire LT 2500 4BS A | 191 zł |
Kołowrotki Daiwa Crossfire LT 2500 | 188 zł |
Kołowrotki Daiwa Crossfire LT 2500 | 177 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →