Dmuchawa / odkurzacz ogrodowy Daewoo DABL 270
Wideo 1Zdjęcia 9 |
Daewoo DABL 270 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Daewoo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Daewoo.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Daewoo DABL 270
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Daewoo 1.1KM/0.8KW DABL 270 DO-EO-DMU-DAE-002 | 855 zł |
Dmuchawa do liści Daewoo DABL 270 DABL270 | 799 zł |
Daewoo Odkurzacz do liści DABL 270 (DABL270) | 851 zł |
Daewoo Dabl 270 Dmuchawa Odkurzacz Spalinowy Do Liści 1,1Km - Oficjalny Dy | 799 zł |
Daewoo Odkurzacz do liści DABL 270 (DABL270) | 852 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →