Modem D-Link DWR-2101
Wideo 8Zdjęcia 9 |
D-Link DWR-2101 |
|
Wprowadzony na rynek wiosną 2022 r. przenośny router marki D-Link jest wizytówką linii marki i produktem premium na rynku. Jako modem urządzenie obsługuje nie tylko technologię transmisji danych LTE, ale także sieci 5G (nie reprezentowane jeszcze na Ukrainie). W związku z tym obliczenia charakterystyki prędkości nie mogą już iść do Mb/s, ale do Gb/s. W przyszłości pozwoli to oglądać strumieniowe wideo w rozdzielczości HD, szybko pobierać pojemne pliki, grać online bez opóźnień itp.
Aby zainstalować kartę SIM, dostępne jest gniazdo z obsługą nanoSIM. Jako router przenośny punkt Wi-Fi D-Link DWR-2101 jest również w stanie zadowolić swoją szybkością, ponieważ obsługuje standard Wi-Fi 6 (802.11ax). Przy częstotliwości 2,4 GHz prędkości mogą osiągnąć 600 Mb/s, a przy 5 GHz - 1300 Mb/s. Ponadto przewidziano port LAN dla jeszcze bardziej stabilnej „dystrybucji” Internetu. Router zasilany jest baterią o pojemności 5260 mAh. Ta pojemność powinna wystarczyć na maksymalnie 14 godzin ciągłego surfowania po Internecie, czyli na cały dzień roboczy z zapasem. Aby uzupełnić ładunek baterii, zapewnione jest szybkie ładowanie. Do plusów należy również obecność kolorowego ekranu dotykowego o przekątnej 2,4 cala, co zwiększa łatwość obsługi.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog D-Link 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele D-Link.
Kup D-Link DWR-2101
D-Link DWR-2101 5G Wi-Fi 6 Mobile Hotspot Portable AX1800 WiFi 5G prędkość | 2 244 zł |
D-Link DWR-2101 5G Wi-Fi 6 Mobile Hotspot | 2 223 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! d-link Router DWR-2101 5G HotSpot WiFi 6 AX1800 - PA | 2 226 zł |
D-link Mifi Dwr-2101 5g Portable Router Czarny DLINKDWR-2101 | 2 532 zł |
D-Link DWR-2101 | 2 234 zł |