Pamięć RAM Crucial Value DDR4 2x8Gb CT2K8G4DFS8266
Crucial CT2K8G4DFS8266 |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Crucial 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Crucial.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Crucial Value DDR4 2x8Gb
Ceny na Crucial Value DDR4 2x8Gb |
---|---|---|---|---|
Crucial Value DDR4 2x8Gb CT2K8G4DFD824A | od 200 zł | 1 oferta | ||
Crucial Value DDR4 2x8Gb CT2K8G4DFS824A | od 160 zł | 4 oferty | ||
Crucial Value DDR4 2x8Gb CT2K8G4DFRA266 | od 180 zł | 1 oferta | ||
Crucial Value DDR4 2x8Gb CT2K8G4DFS8266 | od 180 zł | 1 oferta | ||
Crucial Value DDR4 2x8Gb CT2K8G4DFRA32A | od 217 zł | 4 oferty | ||
Crucial Value DDR4 2x8Gb CT2K8G4DFS832A | od 220 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →