SSD Crucial X8 Portable CT2000X8SSD9 2 TB
Wideo 20Zdjęcia 8 |
Crucial CT2000X8SSD9 2020 rokzewnętrzny 1 TB2 TB |
|
Doskonała prędkość dzięki portowi USB C 3.2 gen2 × 2. Solidny i niezawodny korpus z aluminiową podstawą.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Crucial 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Crucial.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Crucial X8 Portable CT2000X8SSD9 2 TB
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Crucial X8 Portable SSD - 2TB | 644 zł |
Crucial X8 2000 GB Czarny dysk twardy CT2000X8SSD9 | 604 zł |
Dysk zewnętrzny SSD Crucial Portable X8 2TB Czarny (CT2000X8SSD9) | 601 zł |
Dysk SSD X8 2TB USB-C 3.2 Gen2 | 594 zł |
Dysk SSD X8 2TB USB-C 3.2 Gen2 | 578 zł |
pokaż 3 oferty
Wideo recenzje
Modyfikacje Crucial X8 Portable CT2000X8SSD9
Ceny na Crucial X8 Portable CT2000X8SSD9 |
---|---|---|---|---|
Crucial X8 Portable CT500X8SSD9 500 GB | od 613 zł |
Crucial X8 Portable CT1000X8SSD9 1 TB | od 320 zł | 10 oferty | ||
Crucial X8 Portable CT2000X8SSD9 2 TB | od 499 zł | 8 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →