Zasilacz Corsair RMx Series New CP-9020200-EU
Wideo 1Zdjęcia 12 |
Corsair RMx Series New CP-9020200-EU |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Corsair 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Corsair.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Corsair RMx Series New CP-9020200-EU
Wszystkie ceny 17 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Corsair RM850x 80 PLUS Gold w pełni modułowy zasilacz ATX 850 W 135 mm mag | 884 zł |
Corsair RM850x (2021) Zasilacz do komputera - 850 wat - 135 mm - 80 Plus 8 | 754 zł |
Corsair RM850x CP-9020200-EU OB-ZAS-COR-280 | 699 zł |
Zasilacz CORSAIR RM850X 850W 80 Plus Gold | 599 zł |
Zasilacz CORSAIR RM850X 850W 80 Plus Gold | 599 zł |
pokaż 12 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Corsair RMx Series New
Ceny na Corsair RMx Series New |
---|---|---|---|---|
Corsair RMx Series New CP-9020199-EU | od 565 zł | 21 oferta | ||
Corsair RMx Series New CP-9020200-EU | od 541 zł | 18 oferty | ||
Corsair RMx Series New CP-9020201-EU | od 815 zł | 18 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →