Słuchawki
Corsair HS60 Haptic (CA-9011225-EU)
Wideo 12Zdjęcia 15 |
Corsair HS60 Haptic 2021 rokwielokanałowe |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Corsair 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Corsair.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Corsair HS60 Haptic
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
CORSAIR Słuchawki CORSAIR HS60 Haptic Stereo Czarno-szary | 319 zł |
Słuchawki CORSAIR HS60 Haptic | 535 zł |
Słuchawki CORSAIR HS60 Haptic CA-9011225-EU | 529 zł |
Corsair HS60 HAPTIC CA-9011225-EU Nauszne Czarno-srebrny | 319 zł |
pokaż 4 oferty
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →