Pamięć RAM Corsair ValueSelect SO-DIMM DDR3 CMSO8GX3M1C1600C11
Zdjęcia 3 |
Corsair CMSO8GX3M1C1600C11 |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Corsair 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Corsair.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Corsair ValueSelect SO-DIMM DDR3 CMSO8GX3M1C1600C11
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pamięć RAM CORSAIR 8GB 1600MHz | 182 zł |
Corsair DDR3L 8GB 1600 CL11 | 160 zł |
Pamięć CORSAIR SODIMM DDR3L 8GB 1600MHz 11CL 1.35V SINGLE | 197 zł |
Pamięć RAM CORSAIR 8GB 1600MHz CMSO8GX3M1C1600C11 | 176 zł |
pokaż 6 ofert
Modyfikacje Corsair ValueSelect SO-DIMM DDR3
Ceny na Corsair ValueSelect SO-DIMM DDR3 |
---|---|---|---|---|
Corsair ValueSelect SO-DIMM DDR3 CMSO16GX3M2A1333C9 | od 390 zł | 1 oferta | ||
Corsair ValueSelect SO-DIMM DDR3 CMSO8GX3M1C1333C9 | od 174 zł | 10 oferty | ||
Corsair ValueSelect SO-DIMM DDR3 CMSO4GX3M1A1600C11 | od 184 zł | 10 oferty | ||
Corsair ValueSelect SO-DIMM DDR3 CMSO16GX3M2C1600C11 | od 369 zł | 3 oferty | ||
Corsair ValueSelect SO-DIMM DDR3 CMSO4GX3M1C1600C11 | od 100 zł | 11 oferty | ||
Corsair ValueSelect SO-DIMM DDR3 CMSO8GX3M1C1600C11 | od 116 zł | 12 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →