Obudowa Cooler Master MasterBox TD500 Mesh V2 biały (TD500V2-WGNN-S00)
Wideo 6Zdjęcia 10 |
Obudowa gamingowa z wyższej półki średniej, wprowadzona na rynek przez popularną markę Cooler Master w 2023 roku. Platforma z łatwością pomieści płytę główną E-ATX. Etui otrzymało piękne, designerskie wykończenie. Z boku zamontowany jest szklany panel z efektem krystalicznej powierzchni. Przednia osłona siatkowa ma teksturowany wzór fali, który poprawia dystrybucję przepływu powietrza.
Gamingowa obudowa Cooler Master MasterBox TD500 Mesh V2 wyposażona jest w obudowę zasilacza ze specjalną wkładką. Po zdjęciu plastikowej osłony odsłonięta zostanie strona zasilacza. Opcja ta pozwala na zastosowanie zasilaczy z wbudowanym bocznym wskaźnikiem. Platforma wyposażona jest w trzy wentylatory CF120 ARGB, których działaniu towarzyszą zachwycające efekty świetlne. Obudowa ta charakteryzuje się bardzo wygodnym, bezśrubowym montażem dysków pamięci. Jednostka systemowa umożliwia montaż dobrego układu chłodzenia wodą. Na górnej pokrywie jest wystarczająco dużo miejsca, aby zainstalować grzejnik 360 mm. Platforma jest przystosowana do montażu niemal każdej profesjonalnej karty graficznej, dopuszczalna długość wynosi 410 mm. Wszystkie zaślepki PCIe są gwintowane wielokrotnego użytku.
Kup Cooler Master MasterBox TD500 Mesh V2 biały
Wszystkie ceny 18 →Cooler Master Obudowa MasterBox TD500 V2 Mesh z oknem ARGB Biała KOCLMOD00 | 476 zł |
Cooler Master TD500 V2 Mesh ARGB biała OB-CMR-0084 | 449 zł |
Obudowa COOLER MASTER TD500 Mesh V2 | 441 zł |
COOLER MASTER MasterBox TD500 V2 Mesh z oknem ARGB Biała TD500V2-WGNN-S00 | 506 zł |
Obudowa COOLER MASTER TD500 Mesh V2 | 441 zł |
Zaprojektowane z myślą o aerodynamice
Cooler Master MasterBox TD500 Mesh V2 to prawdziwy przełom w projektowaniu obudów PC, uwzględniający najnowsze trendy aerodynamiczne. Dzięki unikalnemu panelowi przedniemu Polygonal FineMesh, obudowa ta nie tylko zapewnia doskonałe chłodzenie i niski poziom hałasu, ale także przyciąga uwagę swoim wyglądem. Cechą wyróżniającą jest także jego pojemność i uniwersalność dla różnych formatów płyt głównych, co czyni go idealnym rozwiązaniem do montażu profesjonalnego jak i amatorskiego.
Łatwy montaż i konserwacja
Dzięki Cooler Master MasterBox TD500 Mesh V2 budowanie i konserwacja komputera staje się łatwiejsze i wygodniejsze. Przemyślane rozwiązania konstrukcyjne, takie jak całkowicie zdejmowany panel górny i bezśrubowa pokrywa boczna, ułatwiają dostęp do podzespołów i ich instalację. Dodatkowo obecność filtrów siatkowych oraz zoptymalizowana przestrzeń do zarządzania kablami zapewnia czyste i schludne wnętrze obudowy, co pozytywnie wpływa na wydajność układu chłodzenia i ogólną estetykę wykonania.
Modyfikacje Cooler Master MasterBox TD500 Mesh V2
Ceny na Cooler Master MasterBox TD500 Mesh V2 |
---|---|---|---|---|
Cooler Master MasterBox TD500 Mesh V2 biały | od 399 zł | 19 oferty | ||
Cooler Master MasterBox TD500 Mesh V2 czarny | od 429 zł | 20 oferty |