Opona zimowa Continental WinterContact TS870P 255/40 R21 102T
Wideo 2Zdjęcia 4 |
Wybierz rozmiar opony
Continental WinterContact TS870P 255/40 R21 102T |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Continental 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Continental.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Continental WinterContact TS870P 255/40 R21 102T
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Opona Continental 255/40R21 WinterContact TS 870 P 102T XL - opony zimowe | 1 187 zł |
Continental WinterContact TS 870 P ( 255/40 R21 102T XL EVc ) 03557340000 | 1 268 zł |
Continental WinterContact TS 870 P (255/40 R21 102T) 03557340000 | 1 256 zł |
Continental WinterContact TS 870 P ( 255/40 R21 102T XL EVc ) | 1 282 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Continental WinterContact TS870P 255/40 R21 102T
Ceny na Continental WinterContact TS870P 255/40 R21 102T |
---|---|---|---|---|
Continental WinterContact TS870P 255/40 R21 102T | od 1 187 zł | 4 oferty | ||
Continental WinterContact TS870P 255/40 R21 102T Seal | od 1 399 zł | 3 oferty | ||
Continental WinterContact TS870P 255/40 R21 102V | od 1 307 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →