Opona zimowa Continental WinterContact TS870P 245/45 R21 104V
Wideo 2Zdjęcia 4 |
Wybierz rozmiar opony
Continental WinterContact TS870P 245/45 R21 104V 245/45 R21 104 V |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Continental 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Continental.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Continental WinterContact TS870P 245/45 R21 104V
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Continental WinterContact TS 870 P (245/45 R21 104V) 03559000000 | 1 272 zł |
Continental WinterContact TS 870 P ( 245/45 R21 104V XL EVc ) 03559000000 | 1 319 zł |
Continental WinterContact TS 870 P ( 245/45 R21 104V XL EVc ) | 1 335 zł |
Opony zimowe 245/45R21 104V WinterContact TS 870 P Continental 2022 | 1 269 zł |
Opony zimowe 245/45R21 104V WinterContact TS 870 P Continental 2023 | 1 285 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Continental WinterContact TS870P 245/45 R21 104V
Ceny na Continental WinterContact TS870P 245/45 R21 104V |
---|---|---|---|---|
Continental WinterContact TS870P 245/45 R21 104V | od 1 272 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →