Opona zimowa Continental WinterContact TS870P 235/55 R17 99H
Wideo 2Zdjęcia 4 |
Wybierz rozmiar opony
Continental WinterContact TS870P 235/55 R17 99H 235/55 R17 99 H 235/55 R17 103 V |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Continental 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Continental.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Continental WinterContact TS870P 235/55 R17 99H
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Opona Continental 235/55R17 WinterContact TS 870 P 99H - opony zimowe 3556 | 823 zł |
Continental WinterContact TS 870 P ( 235/55 R17 99H EVc ) 03556970000 | 996 zł |
Continental WinterContact TS 870 P (235/55 R17 99H) 03556970000 | 912 zł |
Continental WinterContact TS 870 P ( 235/55 R17 99H EVc ) | 1 009 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Continental WinterContact TS870P 235/55 R17 99H
Ceny na Continental WinterContact TS870P 235/55 R17 99H |
---|---|---|---|---|
Continental WinterContact TS870P 235/55 R17 99H | od 823 zł | 4 oferty | ||
Continental WinterContact TS870P 235/55 R17 103V | od 829 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →