Opona zimowa Continental WinterContact TS870P 235/50 R19 99H
Wideo 2Zdjęcia 4 |
Wybierz rozmiar opony
Continental WinterContact TS870P 235/50 R19 99H |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Continental 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Continental.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Wideo recenzje
Modyfikacje Continental WinterContact TS870P 235/50 R19 99H
Ceny na Continental WinterContact TS870P 235/50 R19 99H |
---|---|---|---|---|
Continental WinterContact TS870P 235/50 R19 99H | od 1 139 zł | 2 oferty | ||
Continental WinterContact TS870P 235/50 R19 99H Seal | od 1 158 zł | 2 oferty | ||
Continental WinterContact TS870P 235/50 R19 103V | od 1 154 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →