Opona letnia Continental UltraContact 235/50 R18 97V
Wideo 11Zdjęcia 5 |
Wybierz rozmiar opony
Continental UltraContact 235/50 R18 97V |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Continental 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Continental.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Continental UltraContact 235/50 R18 97V
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Continental UltraContact (235/50 R18 97V) 03124040000 | 720 zł |
Continental UltraContact ( 235/50 R18 97V EVc ) 03124040000 | 700 zł |
Continental UltraContact ( 235/50 R18 97V EVc ) | 709 zł |
Opona Continental 235/50R18 UltraContact 97V FR - opony letnie 312404 | 639 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Continental UltraContact 235/50 R18 97V
Ceny na Continental UltraContact 235/50 R18 97V |
---|---|---|---|---|
Continental UltraContact 235/50 R18 97V | od 639 zł | 4 oferty | ||
Continental UltraContact 235/50 R18 101V | od 699 zł | 4 oferty | ||
Continental UltraContact 235/50 R18 101W | od 764 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →