Opona letnia Bridgestone Turanza 6 235/50 R18 97V
Wideo 1Zdjęcia 5 |
Wybierz rozmiar opony
Bridgestone Turanza 6 235/50 R18 97V 235/50 R18 97 V |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bridgestone 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bridgestone.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bridgestone Turanza 6 235/50 R18 97V
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bridgestone Turanza 6 (235/50 R18 97V) 22378 | 673 zł |
Bridgestone Turanza 6 ( 235/50 R18 97V Enliten / EV ) 22378 | 707 zł |
Opona Bridgestone 235/50R18 Turanza 6 97V - opony letnie 22378 | 615 zł |
Bridgestone Turanza 6 ( 235/50 R18 97V Enliten / EV ) | 717 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Bridgestone Turanza 6 235/50 R18 97V
Ceny na Bridgestone Turanza 6 235/50 R18 97V |
---|---|---|---|---|
Bridgestone Turanza 6 235/50 R18 97V | od 615 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →