Літня шина Bridgestone Turanza 6 235/50 R18 97V
Відео 1Фото 5 |
Виберіть розмір шин
Bridgestone Turanza 6 235/50 R18 97V 235/50 R18 97 V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bridgestone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bridgestone.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bridgestone Turanza 6 235/50 R18 97V
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Bridgestone Turanza 6 (235/50 R18 97V) 22378 | 673 zł |
Bridgestone Turanza 6 ( 235/50 R18 97V Enliten / EV ) 22378 | 708 zł |
Bridgestone Turanza 6 ( 235/50 R18 97V Enliten / EV ) | 716 zł |
Opona Bridgestone 235/50R18 Turanza 6 97V - opony letnie 22378 | 615 zł |
Відеоогляди
Модификації Bridgestone Turanza 6 235/50 R18 97V
Ціни на Bridgestone Turanza 6 235/50 R18 97V |
---|---|---|---|---|
Bridgestone Turanza 6 235/50 R18 97V | від 615 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →