Opona rowerowa Continental Ride City 28x1.75
Continental Ride City 28x1.75 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Continental 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Continental.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Continental Ride City 28x1.75
Ceny na Continental Ride City 28x1.75 |
---|---|---|---|---|
Continental Ride City 26x1.75 | od 73 zł | 7 oferty | ||
Continental Ride City 28x1 1/4x1 3/4 | od 74 zł | 3 oferty | ||
Continental Ride City 28x1 3/8x1 5/8 | od 76 zł | 5 oferty | ||
Continental Ride City 28x1.75 | od 86 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →