Велошина Schwalbe Delta Cruiser Plus PunctureGuard 26x2.0
Schwalbe Delta Cruiser Plus PunctureGuard 26x2.0 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Schwalbe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Schwalbe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Schwalbe Delta Cruiser Plus PunctureGuard 26x2.0
Ціни на Schwalbe Delta Cruiser Plus PunctureGuard 26x2.0 |
---|---|---|---|---|
Schwalbe Delta Cruiser Plus PunctureGuard 28x1.1 | від 78 zł | 2 пропозиції | ||
Schwalbe Delta Cruiser Plus PunctureGuard 28x1.4 | від 70 zł | 1 пропозиція | ||
Schwalbe Delta Cruiser Plus PunctureGuard 28x1.5 | від 85 zł | 1 пропозиція | ||
Schwalbe Delta Cruiser Plus PunctureGuard 28x1.25 | від 65 zł | 1 пропозиція | ||
Schwalbe Delta Cruiser Plus PunctureGuard 700x47C | від 117 zł | 1 пропозиція |