Opona zimowa Continental ContiWinterContact TS860S 225/45 R18 95V Run Flat BMW/Mini
Zdjęcia 6 |
Wybierz rozmiar opony
Continental ContiWinterContact TS860S 225/45 R18 95V Run Flat BMW/Mini |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Continental 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Continental.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Continental ContiWinterContact TS860S 225/45 R18 95V Run Flat BMW/Mini
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Continental WinterContact TS 860 S SSR (225/45 R18 95V) 03553320000 | 924 zł |
Continental WinterContact TS 860 S SSR ( 225/45 R18 95V XL *, EVc, runflat | 929 zł |
Continental WinterContact TS 860 S SSR ( 225/45 R18 95V XL *, EVc, runflat | 918 zł |
Opony zimowe 225/45R18 95V WinterContact TS 860 S Continental | 885 zł |
Continental WinterContact TS 860 S SSR (225/45 R18 95V) 03551660000 | 889 zł |
pokaż 3 oferty
Modyfikacje Continental ContiWinterContact TS860S 225/45 R18 95V Run Flat BMW/Mini
Ceny na Continental ContiWinterContact TS860S 225/45 R18 95V Run Flat BMW/Mini |
---|---|---|---|---|
Continental ContiWinterContact TS860S 225/45 R18 95H Run Flat | od 858 zł | 3 oferty | ||
Continental ContiWinterContact TS860S 225/45 R18 95H Run Flat BMW/Mini | od 795 zł | 3 oferty | ||
Continental ContiWinterContact TS860S 225/45 R18 95V Run Flat BMW/Mini | od 885 zł | 8 oferty | ||
Continental ContiWinterContact TS860S 225/45 R18 95Y | od 849 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →