Opona zimowa Pirelli Winter 240 SottoZero 2 225/45 R18 95V Run Flat BMW/Mini
Wybierz rozmiar opony
Pirelli Winter 240 SottoZero 2 225/45 R18 95V Run Flat BMW/Mini |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Pirelli 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Pirelli.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Pirelli Winter 240 SottoZero 2 225/45 R18 95V Run Flat BMW/Mini
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pirelli Winter 240 SottoZero Serie II Run Flat (225/45 R18 95V) 2354900 | 800 zł |
Pirelli Winter 240 SottoZero Serie II Run Flat ( 225/45 R18 95V XL *, runf | 1 017 zł |
Pirelli Winter 240 SottoZero Serie II Run Flat ( 225/45 R18 95V XL *, runf | 1 029 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →