Opona zimowa Continental ContiVikingContact 7 225/55 R18 102T
Wideo 21Zdjęcia 9 |
Wybierz rozmiar opony
Continental ContiVikingContact 7 225/55 R18 102T 225/55 R18 102 T |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Continental 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Continental.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Continental ContiVikingContact 7 225/55 R18 102T
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Continental Viking Contact 7 (225/55 R18 102T) 03450430000 | 1 165 zł |
Continental Viking Contact 7 ( 225/55 R18 102T XL, Nordic compound ) | 1 126 zł |
Continental Viking Contact 7 ( 225/55 R18 102T XL, Nordic compound ) 03450 | 1 110 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Continental ContiVikingContact 7 225/55 R18 102T
Ceny na Continental ContiVikingContact 7 225/55 R18 102T |
---|---|---|---|---|
Continental ContiVikingContact 7 225/55 R18 102T | od 1 110 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →