Opona letnia Continental ContiSportContact 3 245/40 R18 97Y
Zdjęcia 9 |
Wybierz rozmiar opony
Continental ContiSportContact 3 245/40 R18 97Y |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Continental 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Continental.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Continental ContiSportContact 3 245/40 R18 97Y
Ceny na Continental ContiSportContact 3 245/40 R18 97Y |
---|---|---|---|---|
Continental ContiSportContact 3 245/40 R18 93Y | od 696 zł | 1 oferta | ||
Continental ContiSportContact 3 245/40 R18 93Y Mercedes-Benz | od 679 zł | 2 oferty | ||
Continental ContiSportContact 3 245/40 R18 97Y Mercedes-Benz | od 582 zł | 4 oferty |