Opona motocyklowa Continental ContiRoadAttack 3 130/80 R17 65V
Wideo 4Zdjęcia 8 |
Continental ContiRoadAttack 3 130/80 R17 65V 100/90 18 " 56 R 100/90 18 " 110/70 17 " 56 V 54 W 110/80 18 " 110/80 18 " 58 V 58 W 110/80 19 " 120/60 17 " 59 V 55 W 120/70 17 " 58 W 120/70 18 " 120/70 19 " 59 W 60 W 130/80 17 " 65 V 130/80 18 " 66 V 150/65 18 " 150/70 17 " 69 H 69 V 150/70 17 " 69 W 160/60 17 " 69 W 160/60 18 " 70 W 170/60 17 " 72 W 180/55 17 " 73 W 190/50 17 " 73 W 190/55 17 " 75 W |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Continental 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Continental.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Wideo recenzje
Modyfikacje Continental ContiRoadAttack 3 130/80 R17 65V
Ceny na Continental ContiRoadAttack 3 130/80 R17 65V |
---|---|---|---|---|
Continental ContiRoadAttack 3 110/70 R17 54W | od 858 zł | 1 oferta | ||
Continental ContiRoadAttack 3 110/80 R18 58W | od 1 073 zł | 1 oferta | ||
Continental ContiRoadAttack 3 120/60 R17 55W | od 685 zł | 2 oferty | ||
Continental ContiRoadAttack 3 120/70 R19 60W | od 819 zł | 2 oferty | ||
Continental ContiRoadAttack 3 150/70 R17 69V | od 1 263 zł | 1 oferta |
Podobne