Opona motocyklowa Continental ContiTrailAttack 3 130/80 R17 65H
Wideo 13Zdjęcia 23 |
Continental ContiTrailAttack 3 130/80 R17 65H 90/90 B 21 " 54 H 90/90 B 21 " 54 S 90/90 B 21 " 54 V 100/90 B 19 " 57 H 110/80 R 19 " 59 V 120/70 R 17 " 58 W 120/70 R 19 " 60 V 120/70 R 19 " 60 W 120/90 B 17 " 64 S 130/80 B 17 " 65 H 130/80 B 17 " 65 S 130/80 R 17 " 65 H 140/80 B 18 " 70 S 140/80 R 17 " 69 V 150/70 R 17 " 69 V 150/70 R 18 " 70 V 150/70 R 18 " 70 W 160/60 R 17 " 69 W 170/60 R 17 " 72 V 170/60 R 17 " 72 W 180/55 R 17 " 73 W 190/55 R 17 " 75 W |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Continental 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Continental.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Continental ContiTrailAttack 3 130/80 R17 65H
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Continental Opony motocyklowe ContiTrailAttack 3 M/C 130/80 R17 65H | 775 zł |
Continental ContiTrailAttack 3 (130/80 R17 65H) 02445380000 | 707 zł |
Continental ContiTrailAttack 3 ( 130/80 R17 TL 65H tylne koło, M/C ) | 741 zł |
Opona Continental 130/80R17 TRL ATTACK 3 65H R TL - opony motocyklowe 2445 | 626 zł |
Continental Contitrailattack 3 65h Tl Rear Trail Tire Czarny 130 / 80 / R1 | 717 zł |
Continental ContiTrailAttack 3 ( 130/80 R17 TL 65H tylne koło, M/C ) 02445 | 706 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Continental ContiTrailAttack 3 130/80 R17 65H
Ceny na Continental ContiTrailAttack 3 130/80 R17 65H |
---|---|---|---|---|
Continental ContiTrailAttack 3 90/90 -21 54H | od 449 zł | 5 oferty | ||
Continental ContiTrailAttack 3 90/90 -21 54S | od 423 zł | 5 oferty | ||
Continental ContiTrailAttack 3 90/90 -21 54V | od 567 zł | 5 oferty | ||
Continental ContiTrailAttack 3 100/90 -19 57H | od 557 zł | 6 oferty | ||
Continental ContiTrailAttack 3 110/80 R19 59V | od 563 zł | 6 oferty | ||
Continental ContiTrailAttack 3 120/70 R17 58W | od 649 zł | 5 oferty | ||
Continental ContiTrailAttack 3 120/70 R19 60V | od 559 zł | 5 oferty | ||
Continental ContiTrailAttack 3 120/70 R19 60W | od 579 zł | 5 oferty | ||
Continental ContiTrailAttack 3 120/90 -17 64S | od 472 zł | 6 oferty | ||
Continental ContiTrailAttack 3 130/80 -17 65H | od 508 zł | 4 oferty | ||
Continental ContiTrailAttack 3 130/80 -17 65S | od 519 zł | 6 oferty | ||
Continental ContiTrailAttack 3 130/80 R17 65H | od 626 zł | 6 oferty | ||
Continental ContiTrailAttack 3 140/80 -18 70S | od 689 zł | 4 oferty | ||
Continental ContiTrailAttack 3 140/80 R17 69V | od 747 zł | 5 oferty | ||
Continental ContiTrailAttack 3 150/70 R17 69V | od 705 zł | 5 oferty | ||
Continental ContiTrailAttack 3 150/70 R18 70V | od 668 zł | 6 oferty | ||
Continental ContiTrailAttack 3 150/70 R18 70W | od 715 zł | 6 oferty | ||
Continental ContiTrailAttack 3 160/60 R17 69W | od 634 zł | 5 oferty | ||
Continental ContiTrailAttack 3 170/60 R17 72V | od 709 zł | 6 oferty | ||
Continental ContiTrailAttack 3 170/60 R17 72W | od 748 zł | 5 oferty | ||
Continental ContiTrailAttack 3 180/55 R17 73W | od 885 zł | 4 oferty | ||
Continental ContiTrailAttack 3 190/55 R17 75W | od 899 zł | 5 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →