Opona motocyklowa Continental ContiRoadAttack 3 120/60 R17 55W
Wideo 4Zdjęcia 8 |
Continental ContiRoadAttack 3 120/60 R17 55W |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Continental 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Continental.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Continental ContiRoadAttack 3 120/60 R17 55W
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Opona drogowa ATTACK 3 244496 | 749 zł |
Continental ContiRoadAttack 3 (120/60 R17 55W) 02444960000 | 685 zł |
Continental ContiRoadAttack 3 ( 120/60 ZR17 TL (55W) M/C, koło przednie ) | 699 zł |
Continental ContiRoadAttack 3 ( 120/60 ZR17 TL (55W) M/C, koło przednie ) | 734 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Continental ContiRoadAttack 3 120/60 R17 55W
Ceny na Continental ContiRoadAttack 3 120/60 R17 55W |
---|---|---|---|---|
Continental ContiRoadAttack 3 110/70 R17 54W | od 858 zł | 1 oferta | ||
Continental ContiRoadAttack 3 110/80 R18 58W | od 1 073 zł | 1 oferta | ||
Continental ContiRoadAttack 3 120/60 R17 55W | od 685 zł | 4 oferty | ||
Continental ContiRoadAttack 3 120/70 R19 60W | od 819 zł | 1 oferta | ||
Continental ContiRoadAttack 3 150/70 R17 69V | od 1 263 zł | 1 oferta |
PodobnePorównaj w tabeli →