Opona letnia Continental ContiPremiumContact 215/50 R17 95V
Wideo 6Zdjęcia 7 |
Wybierz rozmiar opony
Continental ContiPremiumContact 215/50 R17 95V |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Continental 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Continental.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Continental ContiPremiumContact 215/50 R17 95V
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Continental PremiumContact C ( 215/50 R17 95V XL EVc ) 03128830000 | 711 zł |
Continental PremiumContact C ( 215/50 R17 95V XL EVc ) | 720 zł |
Continental PremiumContact C (215/50 R17 95V) 03128830000 | 709 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →