Opona letnia Continental ContiEcoContact 5 205/55 R16 91V
Wideo 1Zdjęcia 5 |
Wybierz rozmiar opony
Continental ContiEcoContact 5 205/55 R16 91V TOP-5niski opór toczenia |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Continental 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Continental.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Wideo recenzje
Modyfikacje Continental ContiEcoContact 5 205/55 R16 91V
Ceny na Continental ContiEcoContact 5 205/55 R16 91V |
---|---|---|---|---|
Continental ContiEcoContact 5 205/55 R16 91H | od 389 zł | 4 oferty | ||
Continental ContiEcoContact 5 205/55 R16 91H Mercedes-Benz | od 382 zł | 4 oferty | ||
Continental ContiEcoContact 5 205/55 R16 91V Mercedes-Benz | od 393 zł | 4 oferty | ||
Continental ContiEcoContact 5 205/55 R16 91W | od 489 zł | 3 oferty | ||
Continental ContiEcoContact 5 205/55 R16 94H Seal | od 504 zł | 3 oferty |